D******* I******* S* T*** L***** S***** 5 B********
ReclamantI***** I*** F******
PârâtAdmite actiunea Inlocuieste sanctiunea amenzii contraventionale cu sanctiunea muncii in folosul comunitatii de 50 de ore Cu apel in 30 zile de la comunicare care se va depune la judecatoria sector 5 Bucuresti Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin grefa instanţei azi, 27 04 2021
Hotarare 3794/2021 din 27.04.2021Termen pe şedinţa publica
Pentru a se comunica cererea de chemare în judecată + înscrisuri, termen administrativ, fără prezenta părtilor la data de 03.03.2021.
Instanţa acordă termen administrativ la data de 13.01.2021(termen administrativ, fără prezenţa părţilor), ca urmare a imposibilităţii obiective a preşedintelului de complet de a dispune măsuri în cauză.
Pentru regularizarea cererii de chemare în judecată, termen administrativ, fără prezenta părtilor la data de 04.11.2020.