U***** P******** I********* L********* S*
CreditorO**** F******** M*****
DebitorA***** R*** & B***** S**
Terţ popritRespinge cererea pentru validare poprire formulată de U***** P******** I********* L********* S* în contradictoriu cu debitorul O**** F******** M***** şi terţ poprit ALPINE ROAD BRIDGE SRL ca neîntemeiată Respinge cererea pentru aplicare amendă.. Cu drept de apel în termen de 5 de zile de la comunicare la Tribunalul Argeş, apelul se depune la Judecătoria Piteşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de grefa instanţei, azi 25.10.2021
Hotarare 6465/2021 din 25.10.2021Termen preschimbat.
Emite adresă către terţul poprit A***** R*** & B***** S** cu solicitarea de a comunica dacă debitorul O**** F******** M***** era angajat la momentul comunicării adresei de înfiinţare a popririi, respectiv la data de 02.09.2020, sub sancţiunea amenzii judiciare în caz de neconformare. Amână judecarea cauzei la data de 25.10.2021. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 28 Iunie 2021.
Incheiere de sedinta din 28.06.2021Revine cu adresă către ITM Argeş, conform dispoziţiilor instanţei de la termenul de judecată anterior. Amână judecarea cauzei la data de 05.07.2021. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 10 Mai 2021
Incheiere de sedinta din 10.05.2021Încuviinţează pentru părţi proba cu înscrisuri. Emite adresă către ITM Argeş cu solicitarea de a preciza perioada în care debitorul a fost angajatul terţului poprit. Amână judecarea cauzei la data de 10.05.2021. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 12 Aprilie 2021.
Incheiere de sedinta din 12.04.2021