C********* G***************
Reclamant ReclamantC********* V*******
Reclamant ReclamantU******* A************ - T********** O*** C******
Pârât PârâtC********* R***********
Reclamant ReclamantC********* A***************
Reclamant ReclamantAdmite cererea de chemare în judecată, astfel cum a fost precizată, formulată de către reclamanţii C********* V*******, C********* A*************** ?i C********* R*********** în contradictoriu cu pârâta UNITATEA ADMINISTRATIV-TERITORIALĂ ORAŞ CHITILA. Constată dobândirea de către reclamanţi a dreptului de proprietate asupra terenului în suprafaţă de 149 mp, situat în ..., astfel cum a fost identificat prin Rapoartele de expertiză topografică întocmite de domnul expert Ghiţă Marian, avizate de O.C.P.I. Ilfov şi aflate la filele 72-80, 95-99 din dosarul Judecătoriei Buftea din primul ciclu procesual, ca efect al uzucapiunii de lungă durată. Ia act de faptul că părţile nu solicită cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicarea hotărârii, cererea de apel urmând a se depune la Judecătoria Buftea. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 18.11.2020.
Hotarare 9543/2020 din 18.11.2020Amână pronunţarea la data de 18.11.2020, pronunţarea urmând a se face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 03.11.2020.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 03.11.2020Amână pronunţarea la data de 03.11.2020, pronunţarea urmând a se face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 19.10.2020.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 19.10.2020