F********* C*********
ReclamantF********* I**** D******
ReclamantP******* E****** L** G******* A L** S*******
PârâtP******* M*******
PârâtPreschimbă termenul din data de 18.11.2022 la data de 03.02.2023 întrucât titularul Completului C3 a promovat la o instantă superioară.
Incheiere de sedinta secreta din 17.11.2022În vederea depunerii raportului.
Incheiere de sedinta din 23.09.2022Desemnează expert topo in cauza, prin acordul partilor, pe doamna Chihaia Dalia; pune in vedere reclamant, sub sanctiunea suspendarii cauzei sa faca dovada pana la urmatorul termen a platii onorariului provizoriu de 1500 lei; după achitarea onorariului provizoriu se emite adresa catre expert prin care i se vor comunica obiectivele expertizei.
Incheiere de sedinta din 20.05.2022acordă termenul solicitat pentru studiul expertizei depuse astazi la dosar; se comunica duplicatele raportului catre parti
Incheiere de sedinta din 25.03.2022partile sunt de acord cu amânarea cauzei pentru depunerea raportului
Incheiere de sedinta din 14.01.2022se emite adresă expert să comunice până la utj, sub sanctiunea amendării, care sunt motivele pentru care nu a facut nici un demers in vederea efectuării expertizei.
Incheiere de sedinta din 05.11.2021adresă expert cu obiective
Incheiere de sedinta din 25.06.2021pentru administrarea probelor propuse; desemneaza ecpert topo pe exp.Alexandrov paul; pune in vedere reclamantului sa faca dovada achitarii , pana la urmatorul termen de judecata, a onorariului provizoriu in suma de 1500 lei, sub sactiunea decaderii din proba.
Incheiere de sedinta din 16.04.2021pentru calcularea si achitarea taxei judiciare de timbru aferenta cererii reconventionale
Incheiere de sedinta din 26.02.2021