S* C** Y***** F****** S**
ContestatorR****** S*** B***** A************ J******* A* C********* D*********** S**
IntimatAdmite contestaţia creditorului SC C&M Yntact Fashion SRL. Dispune înscrierea în tabelul obligaţiilor debitorului Cipimartex Distribution SRL a creanţei creditorului în sumă de 944.537 lei ca creanţa pură şi simplă. Cu apel, în termen de 7 zile de la comunicarea hotărârii prin publicare în Buletinul Procedurilor de Insolvenţă, ce va fi depus la Tribunalul Bucureşti Secţia a VII-a Civilă. Pronunţată în sedinta publică azi, 09.04.2021, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin grefa instanţei.
Hotarare 1966/2021 din 09.04.2021Amână pronunţarea la data de 09.04.2021, urmând ca soluţia să fie depusă la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 02.04.2021.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 02.04.2021pentru a se comunica contestatorului întâmpinarea formulată în prezenta cauză
Incheiere de sedinta din 19.02.2021faţă de cererea de amânare formulată de contestator şi pentru citarea contestatorului şi a practicianului în insolvenţă conform dispozi?iilor instanţei de judecată
Incheiere de sedinta din 27.11.2020