M*** E****
ReclamantA**** I**
PârâtL**** C*********
PârâtL**** F*****
PârâtC***** C*********
PârâtRespinge, ca neîntemeiată, acţiunea civilă având ca obiect ,,hotărâre care să ţină loc de act autentic’’, formulată de reclamanta M*** E****, în contradictoriu cu pârâţii A**** I**, L**** C*********, L**** F*****, Cercel I. Constantin, Mateiu Nela, Cercel Şt. Constantin (decedat în timpul procesului, cu moştenitorii: Cercel Adrian Cristian şi Cercel Costel Iulian). Ia act că nu se solicită cheltuieli de judecată. Cu apel în termen de 30 zile de la comunicare, ce se depune la Judecătoria Vânju Mare. Pronunţată azi, 18.10.2022, la Judecătoria Vânju Mare, jud. Mehedinţi, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor de către grefa instan?ei.
Hotarare 552/2022 din 18.10.2022Având nevoie de timp pentru a delibera, potrivit art. 396 alin. (1) C.pr.civ., instanţa va amâna pronunţarea hotărârii în cauză pentru termenul din data de 18.10.2022 , ca părţile să formuleze concluzii scrise.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 05.10.2022Se insistă în audierea martorilor lipsă, amână cauza.
Incheiere de sedinta din 15.06.2022Pentru administrarea probei cu interogatioriul pârâţilor, amână cauza şi acordă termen la data de 15.06.2022, ora 12.00.
Incheiere de sedinta din 23.03.2022Se va concepta si cita Cercel Adrian Cristian si Cercel Costel Iulian , în calitate de moştenitori ai pârâtului C***** C********* decedat în cursul procesului .
Incheiere de sedinta din 26.01.2022Ca reclamanta sa depună înscrisuri cu privire la calitatea de moştenitori ai pârâtului C***** C********* decedat în cursul procesului , amână cauza.
Incheiere de sedinta din 10.11.2021Faţă de relaţiile incomplete comunicate de Primăria Obîrşia de Cîmp, amână cauza remite adresa cu menţionarea CNP persoanelor solicitante
Incheiere de sedinta din 15.09.2021Probe cu înscrisuri.
Incheiere de sedinta din 02.06.2021Se citează reclamanta cu menţiunea să indice adresa unde locuieşte efectiv pârâtul C***** C********* , în termen de 5 zile de la data primirii în vederea îndeplinirii procedurii de citare cu acesta , să depună extras CF sau certificat emis de OCPI Mehedinţi pentru imobilele ce fac obiectul acţiunii si certificat fiscal , amână cauza.
Incheiere de sedinta din 14.04.2021În vederea administrării probelor propuse, amână cauza.
Incheiere de sedinta din 17.02.2021