S* C** V****** S***
ReclamantI**** M*****
PârâtRespinge cererea formulată de reclamanta SC CEZ VÂNZARE SA, în contradictoriu cu pârâtul I**** M*****, ca rămasă fără obiect. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare, ce se va depune la Judecătoria Costeşti. Pronunţată astăzi, 25.03.2021, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Hotarare 326/2021 din 25.03.2021Admite sesizarea de repunere pe rol a cauzei din oficiu. Dispune repunerea pe rolul instanţei a cauzei în vederea comunicării înscrisului depus la dosar de către pârât şi a lămuririi titlului cu care a fost achitată suma precizată. Stabileşte termen la data de 25.03.2021, ora 13.00, în cameră de consiliu, cu citarea părţilor, reclamanta fiind citată cu menţiunea de a preciza, până la termenul de judecată acordat, prin raportare la înscrisul comunicat, cu ce titlu a fost achitată suma de bani rezultată din conţinutul acestuia şi dacă stăruie în obligarea pârâtului la plata pretenţiilor solicitate. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată, astăzi, 19.02.2021, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere de sedinta din 19.02.2021Amână pronunţarea la data de 19.02.2021, pronunţarea urmând a fi efectuată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 04.02.2021.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 04.02.2021În vederea administrării probatoriului, faţă de cele învederate de pârât, amână cauza şi acordă termen la data de 04.02.2021, ora 13.00, pentru când pune în vedere pârâtului să depună la dosarul cauzei chitanţele despre care face referire. Pronunţată în şedinţa publică de la 21 Ianuarie 2021.
Incheiere de sedinta din 21.01.2021