A***** C********* O**** S***** - D
ReclamantU***** S********** P*** P*****
PârâtAdmite acţiunea având ca obiect „preten?ii”. Se ia act de învoiala părtilor, consfinţită în tranzacţie, învoială care face parte din dispozitivul prezentei sentinţe. Cu recurs, în termen de 30 de zile de la comunicare. Pronunţată, azi 03.03.2021, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei. .
Hotarare 495/2021 din 03.03.2021pentru ca reclamanta, prin reprezentant, să formuleze precizare scrisă cu privire la penalită?i ?i să timbreze la valoare, precum ?i să depună dovada predării lucrării către pârâtă
Incheiere de sedinta din 03.02.2021în vederea observării înscrisurilor de la dosar şi pregătirii apărării, la solicitarea reprezentantului convenţional al pârâtei
Incheiere de sedinta din 09.12.2020Admite excepţia nelegalei compuneri a completului de judecată, invocată din oficiu de către instanţă. Trimite dosarul nr. 4945/207/2020, privind pe reclamanta Accent Consulting Optim SRL - D în contradictoriu cu pârâta UAT Sprâncenata, având ca obiect pretenţii, către Compartimentul Arhivă în vederea repartizării aleatorii către un complet legal compus. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 05.10.2020.
Incheiere de sedinta din 05.10.2020