S********* S****** S*******
Reprezentant legalD******* D* S******* P****** I*******
PârâtC**** M****
ReclamantG**** C******* E****** V*******
ReclamantS***** C*******
ReclamantRespinge, ca neîntemeiată, cererea de chemare în judecată formulată de reclamanţii C**** M****, G**** C******* E****** V*******, S***** C*******, MICU LEONTINA (date) prin S********* S****** S******* (date) în contradictoriu cu pârâta D******* D* S******* P****** I******* (date). Cu drept de recurs în termen de 15 zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Tribunalul Ialomiţa. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 23.02.2021.
Hotarare 200/2021 din 23.02.2021În baza art. 396 Cod procedură civilă, amână pronunţarea la data de 23.02.2021, când pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 15.02.2021completare înscrisuri cu relaţiile solicitate din oficiu;
Incheiere de sedinta din 18.01.2021la cererea reclamantilor prin apărător, pentru a se lua cunoştinţă de înscrisurile depuse la dosar de pârâtă;
Incheiere de sedinta din 09.11.2020completare înscrisuri;
Incheiere de sedinta din 28.09.2020