S***** R**** P*** C***** D*********
ReclamantN******** P****** P****
IntimatAdmite cererea de chemare în judecata formulata de reclamantul STATUL ROMÂN prin COMUNA DUMBRAVITA în contradictoriu cu paratul N******** P****** P****, având ca obiect pretentii. Dispune obligarea paratei sa plateasca reclamantilor suna de 1785 lei, cu titlu de pretentii. Obliga paratul sa plateasca reclamantului suma de 129,95 lei, cu titlu de cheltuieli de judecata. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Apelul se va depune la Judecatoria Timisoara. Pronun?ată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi 08.03.2021. PRESEDINTE,
Hotarare 2693/2021 din 08.03.2021Amână pronunţarea în cauză la data de 08.03.2021. Conform dispoziţiilor art.396 alin. 2 Cod Procedură Civilă „pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.”
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 22.02.2021Amână pronunţarea în cauză la data de 22.02.2021. Conform dispoziţiilor art.396 alin. 2 Cod Procedură Civilă „pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.”
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 09.02.2021