G**** I**** S****
ReclamantF***** A****
PârâtAdmite excepţia perimării. Constată perimată cererea de chemare în judecată. Cu drept de recurs în termen de 5 zile de la pronunţare. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Bârlad, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată la data de 26.01.2022, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, conform art. 396 alin.2 Cod procedură civilă.
Hotarare 60/2022 din 26.01.2022În temeiul art. 396 alin. 1 din Cod procedură civilă se amână pronunţarea pentru data de 26.01.2022. În aplicarea disp. art. 396 alin. 2 din Cod procedură civilă pronunţarea soluţiei se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 11.01.2022În temeiul art. 411 alin.1 pct.2 C. proc. civ. suspendă judecata cauzei privind pe reclamantul Gangu Ionut Sorin. Cu drept de recurs pe toată durata suspendării la instanţa ierarhic superioară-Tribunalul Vaslui. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Bârlad.
Incheiere suspendare din 15.06.2021