I************ L** L* P****** D* L**** K*** R****** S*****
ReclamantN*** A******
PârâtAdmite cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta INVESTCAPITAL LTD în contradictoriu cu pârâta ANDREEA NICA. Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 1156,09 lei cu titlu de debit principal, reprezentând contravaloarea facturilor emise pentru serviciile şi produsele furnizate şi neachitate. Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 50 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând taxa judiciară de timbru. Executorie de drept. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Apelul se va depune la Judecătoria Cornetu. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 21.10.2020.
Hotarare 1517/2020 din 21.10.2020Amână pronunţarea asupra hotărârii la data de 21.10.2020. În baza art. 396 alin. (2) C.pr.civ., pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 14.10.2020.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 14.10.2020Amână pronunţarea asupra hotărârii la data de 14.10.2020. În baza art. 396 alin. (2) C.pr.civ., pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 30.09.2020.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 30.09.2020