D****** M***** L****
PetentI************ D* P****** J******* M********
IntimatS********* E****** - S******** D* A******** R**********
IntimatB**** I*****
IntimatRespinge plângerea contraven?ională formulată de petentul D****** M***** L**** împotriva procesului-verbal seria PMHX nr.0305087 din 04.04.2021, în contradictoriu cu intimaţii I************ D* P****** J******* M********, B**** I***** şi Societatea Euroins – Societate de Asigurare – Reasigurare, ca neîntemeiată. Men?ine procesul-verbal contestat, ca legal întocmit. Respinge cererea intimatei B**** I***** de a fi obligat petentul D****** M***** L**** la plata cheltuielilor de judecată efectuate de ea în prezenta cauză. Cu apel în termen de 30 de zile de la comunicare, ce se depune la Judecătoria Vânju Mare, judeţul Mehedinţi. Pronunţată azi, 14.12.2022, la Judecătoria Vânju Mare, jud. Mehedinţi, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei.
Hotarare 648/2022 din 14.12.2022Se insistă în audierea martorului lipsă, amână cauza.
Incheiere de sedinta din 26.10.2022Fată de lipsa martorului Moşneanu Lucreţia , amână cauza pentru când se va emite mandat de aducere.
Incheiere de sedinta din 29.06.2022Faţă de lipsa martorului Dumitru Cristinel, amână cauza , se emite mandat de aducere , se va cita martorul propus de intimata B**** I***** .
Incheiere de sedinta din 27.04.2022Încuviinţează cererea formulată de reprezentantul convenţional al petentului, amână cauza pentru lipsă de apărare .
Incheiere de sedinta din 09.02.2022În vederea administrării probelor propuse, amână cauza.
Incheiere de sedinta din 08.12.2021Având în vedere principiul continuităţii completului de judecată şi disp. art.214Cpc,amână cauza
Incheiere de sedinta din 20.10.2021