A**** M*****
CreditorG**** V****** A****
CreditorP******** D* P* L**** C***** D* A*** P******
DebitorT********* P******
Terţ popritD******* G******* R******** A F********* P****** P******* R*********** D* A************ J******** A F********* P****** A**** – T********* P******
Terţ popritRespinge cererea, ca rămasă fără obiect. Cu apel în 5 de zile de la comunicare, ce se depune la Judecătoria Piteşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, azi, 25.03.2022.
Hotarare 1993/2022 din 25.03.2022Încuviinţează apărătorului creditorilor cererea de amânare a cauzei pentru imposibilitatea prezentării, dat fiind faptul că cererea este însoţită de înscrisuri justificative, însă atrage atenţia d-nului avocat că este singurul termen de judecată acordat pentru acest motiv, iar în cazul în care nu se poate prezenta la instanţă, are posibilitatea să-şi asigure substituirea. Ia act de faptul că, se solicită de către creditori conceptarea si citarea în cauză şi a Direcţiei Generale Regionale a Finantelor Publice Ploieşti reprezentată de Administraţia Judeteana a Finantelor Publice Argeş – Trezoreria Piteşti, având acelaşi sediu de comunicare a actelor de procedură, respectiv, Piteşti, B-dul Republicii, nr.118, judeţul Argeş Amână judecarea cauzei la data de 25.03.2022 – completul 5-6, vineri, sala nr.1, ora 09,30. Cu drept de apel odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 17 Decembrie 2021.
Incheiere de sedinta din 17.12.2021