E** M*****
ReclamantE** V*****
PârâtE** V****** l* A***** A****** V*****
PârâtAmână judecarea cauzei, faţă de lipsa raportului de expertiză specialitatea topografie, cadastru şi geodezie. Revine cu adresă către expertul Mărgineanu Aurelian Laurenţiu, în vederea întocmirii şi depunerii lucrării.
Incheiere de sedinta din 20.01.2023Amână judecarea cauzei, faţă de lipsa raportului de expertiză specialitatea topografie, cadastru şi geodezie.Prorogă discutarea cererii de înlocuire a expertului, formulată de către reclamant. Revine cu adresă către expertul Mărgineanu Aurelian Laurenţiu, în vederea întocmirii şi depunerii lucrării, sub sancţiunea amenzii judiciare.
Incheiere de sedinta din 11.11.2022Amână judecarea cauzei, faţă de lipsa raportului de expertiză. Revine cu adresă către expertul Mărgineanu Aurelian Laurenţiu, în vederea întocmirii şi depunerii lucrării, sub sancţiunea amenzii judiciare.
Incheiere de sedinta din 30.09.2022Amână judecarea cauzei, faţă de lipsa raportului de expertiză. Revine cu adresă către expertul Mărgineanu Aurelian Laurenţiu, în vederea întocmirii şi depunerii lucrării, sub sanc?iunea amenzii judiciare.
Incheiere de sedinta din 24.06.2022Admite cererile de amânare a judecăţii formulate de ambele părţi, faţă de lipsa raportului de expertiză. Revine cu adresă către expert în acelaşi sens.
Incheiere de sedinta din 03.06.2022Amână judecata faţă de lipsa raportului de expertiză.
Incheiere de sedinta din 15.04.2022Respinge excepţia autorităţii lucrului judecat.Amână judecarea cauzei în vederea administrării probatoriului încuviinţat.
Incheiere de sedinta din 25.02.2022