N** F***** Ş********
Contestator InculpatR**** N******** A P****************** D******* S****** I**** - O***** S***** B*******
Intimat Parte civilă/persoana vătămatăÎn baza art. 425 ind. 1 alin. 7 pct. 1 lit. b C.pr.pen. raportat la art. 347 C.pr.pen., respinge ca nefondată contestaţia formulată de contestatorul – inculpat Nae Florea Stefaniţă împotriva încheierii din data de 27.01.2021, pronunţată de judecătorul de camera preliminară din cadrul Judecătoriei Cornetu în dosarul nr. 14129/1748/2021/a1. În baza art. 275 alin. 2 C.pr.pen., obligă contestatorul – inculpat la plata sumei de 300 lei cu titlul de cheltuieli judiciare avansate de către stat. Onorariul partial cuvenit apărătorului desemnat din oficiu, avocat Dumitrescu Daniela Alice, în cuantum de 170 lei, rămâne în sarcina statului şi se avansează din fondurile Ministerului Justiţiei. Definitivă. Pronunţată în camera de consiliu, azi, 28.04.2021.
Incheiere finala dezinvestire 92/2021 din 28.04.2021Pentru a acorda posibilitatea aparatorului ales al contestatorului sa se prezinte in fata insatntei amana cauya. Se va emite adresa catre Baroul Ilfov in vederea desemnarii unui aparator ales.
Incheiere de sedinta din 24.03.2021Pentru a acorda posibilitatea aparatorului ales al contestatorului-inculpat, amana cauza.
Incheiere de sedinta din 10.03.2021