S* L*** W**** S**
ReclamantT********* L****
PârâtS******** P***** C******** R**** P****** D* C******** Ş* I************ A V****************** H********
PârâtAdmite cererea.
Hotarare 1701/2021 din 27.10.2021Amână pronunţarea cauzei la data de 27.10.2021, ora 10. Acordă posibilitatea părţilor să depună la dosar concluzii scrise. Pronunţată în şedinţa publică, azi 13.10.2021.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 13.10.2021Pune în vedere reclamantei prin reprezentant convenţional să depună diligenţele necesare în vederea înaintării la dosarul cauzei înscrisuri din care să rezulte datele de identificare a autoturismului. Amână judecarea cauzei şi acordă termen la data de 13.10.2021 ora 10:00, pentru când reclamantul DADPP Petroşani şi Serviciul Public Comunitar Regim Permise De Conducere Şi Înmatriculări A Vehiculelor-Judeţul Hunedoara au termen în cunoştinţă potrivit art. 229 al. (1) Cod proc. civ. Citează pârâtul T********* L**** cu menţiunea de a se prezenta personal la interogatoriu. Pronunţată în şedinţa publică, azi, 15.09.2021.
Incheiere de sedinta din 15.09.2021Încuviinţează pentru reclamant proba cu înscrisuri, constând în actele depuse la dosarul cauzei şi proba cu interogatoriul pârâtei T********* L**** sens în care se citează cu menţiunea de a se prezenta la termenul următor în instanţă personal la interogatoriu. Amână judecarea cauzei şi acordă termen la data de 15.09.2021 ora 08.30, pentru când reclamantul DADPP Petroşani şi Serviciul Public Comunitar Regim Permise De Conducere Şi Înmatriculări A Vehiculelor-Judeţul Hunedoara au termen în cunoştinţă potrivit art. 229 al. (1) Cod proc. civ. Citează pârâtul T********* L**** cu menţiunea de a se prezenta personal la interogatoriu. Pronunţată în şedinţa publică, azi, 02.06.2021.
Incheiere de sedinta din 02.06.2021