Ţ******* C*************
Reclamant ReclamantU** M********* T* J** R*********** P*** P***** R******** M***************
Pârât PârâtP******* M*********** T* J** R*********** P*** P***** R******** M***************
Pârât PârâtP******* M*********** T* J** R*********** P*** P***** R******** M***************
Pârât PârâtAdmite excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a pârâtelor UAT Municiul Tg-Jiu şi Primăria Mun.Tg-Jiu , invocată în întâmpinare. Respinge cererea formulată de reclamantă în contradictoriu cu pârâtele U.A.T.Mun.Tg-Jiu şi Primăria Mun.Tg-Jiu, ca fiind formulată împotriva unor persoane fără calitate procesuală pasivă. Respinge excepţia lipsei capacităţii de folosinţă a Primăriei Mun.Tg-Jiu, invocată în întâmpinare. Respinge în rest acţiunea. Cu drept de recurs în termen de 15 zile de la comunicare ce se va depune la Tribunalul Gorj. Pronunţată azi, 21.01.2022, la Tribunalul Gorj, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei
Hotarare 45/2022 din 21.01.2022Amână pronunţarea soluţiei la data de 21.01.2022, ora 11:30. Cu recurs, o data cu fondul. Pronunţată azi, 12.01.2022, la Tribunalul Gorj, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 12.01.2022emite adresă,
Incheiere de sedinta din 17.11.2021admite cererea de amânare formulată de apărătorul recl.
Incheiere de sedinta din 20.10.2021Admite cererea de abţinere. Fără cale de atac. Dată în camera de consiliu şi pronunţată în şedinţă publică azi, 13 septembrie 2021.
Incheiere abtinere 98/2021 din 13.09.2021