C**** B******* A********
PetentP******* M*********** T**** J***
IntimatU******* A************ T********** A M*********** T* J***
IntimatAdmite exceptia lipsei capacitatii de folosinta invocată de Primaria Mun. Tg Jiu, iar pe cale de consecinta respinge contestatia la executare formulată de contestatorul Cisar Bogdanel Alexandru în contradictoriu cu intimata Primaria Mun. Tg Jiu, ca fiind formulată împotriva unei persoane fara capacitate de folosinta. Respinge contestatia la executare formulată de contestatorul Cisar Bogdanel Alexandru în contradictoriu cu intimata UAT Tg Jiu, ca neîntemeiata. Cu apel în termen de 10 zile de la comunicare, care se depune la Judecătoria Târgu Jiu. Pronuntata azi, 11.05.2022, prin punerea solutiei la dispozitia partilor prin mijlocirea grefei instantei.
Incheiere finala dezinvestire 2772/2022 din 11.05.2022Având în vedere precizarea contestatorului, introduce în cauză, în calitate de intimat, U.A.T Tg Jiu.
Incheiere de sedinta din 06.04.2022Pune în vedere contestatorului să achite taxă judiciară de timbru în cuantum de 242,65 lei, conform art. 10 din O.U.G nr. 80/2013, sub sanc?iunea anulării ca netimbrată a cererii de chemare în judecată.
Incheiere de sedinta din 16.03.2022