A*** I*****
ReclamantU********* N***** - P*** P*****
PârâtRespinge ca neîntemeiată cererea de chemare în judecată formulată de către reclamanta A*** I***** domiciliată în oraşul Nehoiu, str. Theodor Pallady, nr. 23, judeţul Buzău, în contradictoriu cu pârâta UAT Nehoiu- PRIN PRIMAR, cu sediul în cu sediul în ora?ul Nehoiu, strada Calea Mihai Viteazul, nr.43, jude?ul Buzău. Ia act că nu au fost solicitate cheltuieli de judecată. Cu apel în termen de 30 de zile de la comunicare. În cazul exercitării căii de atac, cererea de apel se va depune la Judecătoria Pătârlagele. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin intermediul grefei instanţei, la 19.04.2022.
Hotarare 463/2022 din 19.04.2022În temeiul art. 396 alin. 1 C. proc. civ, amână pronunţarea la data de 19.04.2022. În temeiul art. 396 alin. 2 C. proc. civ, stabileşte că pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instan?ei. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 11.04.2022.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 11.04.2022Amână cauza în vederea administrării probelor încuviinţate.
Incheiere de sedinta din 07.02.2022Încuviinţează cererea de amânare formulată de reclamantă pentru angajarea unui apărător şi acordă cauzei un nou termen de judecată.
Incheiere de sedinta din 15.11.2021