C******* N******** D* C** F***** C** S* P*** S******** R******** D* C** F***** B*****
ApelantG**** N******** D* M**** - C*********** J******* M****
IntimatAdmite apelul formulat de apelantul C N C F CFR SA (cu datele de identificare), împotriva Sentinţei civile nr. 758/06.10.2021 pronunţată de Judecătoria Reghin. Schimbă în tot sentinţa de mai sus în sensul că admite plângerea contravenţională şi anulează procesul verbal de contravenţie seria GNM nr. 07696/20.05.2021. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 22.02.2022.
Hotarare 135/2022 din 22.02.2022Având în vedere lipsa unui membru al completului, pentru legala compunere a completului de judecată, va amâna pronunţarea pentru data de 22 februarie 2022. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 14.02.2022Având în vedere lipsa unui membru al completului, pentru legala compunere a completului de judecată, va amâna pronunţarea pentru data de 14 februarie 2022. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 08.02.2022Având în vedere lipsa unui membru al completului, pentru legala compunere a completului de judecată, va amâna pronunţarea pentru data de 08 februarie 2022. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 01.02.2022Amână pronunţarea în cauză pentru data de 01 februarie 2022. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 27.01.2022Amână pronunţarea în cauză pentru data de 27 ianuarie 2022. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 13.01.2022