S* S**** S** P*** A*************
IntimatI************ T********* D* M**** M****
ApelantRespinge apelul formulat de apelantul I T M M (cu datele de identificare), împotriva Senţinţei civile nr. 1170/26.11.2020 pronunţată de Judecătoria Sighişoara. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 22.02.2022.
Hotarare 137/2022 din 22.02.2022Având în vedere lipsa unui membru al completului, pentru legala compunere a completului de judecată, va amâna pronunţarea pentru data de 22 februarie 2022. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 14.02.2022Având în vedere lipsa unui membru al completului, pentru legala compunere a completului de judecată, va amâna pronunţarea pentru data de 14 februarie 2022. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 08.02.2022Având în vedere lipsa unui membru al completului, pentru legala compunere a completului de judecată, va amâna pronunţarea pentru data de 08 februarie 2022. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 01.02.2022Amână pronunţarea în cauză pentru data de 01 februarie 2022. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 27.01.2022Amână pronunţarea în cauză pentru data de 27 ianuarie 2022. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 13.01.2022