C**** B***** G*******
ContestatorI************ L**
IntimatRespinge ca neîntemeiată excepţia tardivităţii invocată de către intimată. Admite contestaţia la executare, astfel cum a fost precizată. Anulează Somaţia şi Încheierea din data de 04.05.2021, precum şi actele de executare subsecvente emise în dosarul execuţional nr. 1208/2015 al Biroului Executorului Judecătoresc Iordache Ramona-Lucia. Dispune încetarea executării silite. Respinge ca neîntemeiată cererea accesorie vizând obligarea intimatei la plata cheltuielilor de judecată. Obligă contestatoarea la plata către B.E.J. Iordache Ramona-Lucia a sumei de 237 lei, reprezentând contravaloarea dosarului execuţional. Prezenta încheiere, rămasă definitivă, se comunică din oficiu şi de îndată executorului judecătoresc. Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicarea încheierii, cererea de apel urmând a se depune la Judecătoria Buftea. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 09.11.2021.
Incheiere finala dezinvestire 21920/2021 din 09.11.2021Amână pronunţarea la data de 09.11.2021, pronunţarea urmând a se face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 26.10.2021.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 26.10.2021Amână pronunţarea la data de 26.10.2021, pronunţarea urmând a se face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 12.10.2021.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 12.10.2021Amână pronunţarea la data de 12.10.2021, pronunţarea urmând a se face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 28.09.2021.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 28.09.2021Amână pronunţarea la data de 28.09.2021, pronunţarea urmând a se face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 13.09.2021.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 13.09.2021