A******* C***** M****
ReclamantM**** F***** M*****
PârâtAdmite acţiunea civilă formulată de reclamantul formulată de reclamantul Ardelean Cosmin-Mihai în contradictoriu cu pârâtul Maxim Florin-Marius, şi în consecinţă: Obligă pârâtul Maxim Florin-Marius să îşi exprime consimţământul şi să îndeplinească formalităţile necesare în vederea transcrierii în evidenţele Direcţiei Regim Permise de Conducere şi Înmatriculare a Vehiculelor a transmiterii dreptului de proprietate asupra autoutilitarei LDV, tipul MAXUX, cu numărul de identificare SEYI6PED20N212613 ?i numărul de înmatriculare TM 19 WSY, de la reclamant către pârât, în termen de 30 zile de la rămânerea definitivă a hotărârii, în caz contrar, transcrierea urmând a se realiza, în temeiul prezentei hotărâri. Obligă pârâtul să plătească reclamantului suma de 20 lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Lugoj. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 18.10.2021.
Hotarare 3291/2021 din 18.10.2021Amână din nou pronunţarea cauzei, pentru data de 18 octombrie 2021, soluţia urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 07.10.2021Având nevoie de timp pentru a delibera, va face aplicarea art. 396 C.proc.civ. şi va amâna pronunţarea cauzei, pentru data de 07 octombrie 2021, soluţia urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 30.09.2021