E********* I**** H*** - L********* J******* A* S*** U******* S*****
ReclamantM**** L*****
PârâtAdmite excepţia prescripţiei dreptului material la acţiune invocată de pârâtă prin întâmpinare. Respinge, ca prescrisă, cererea având ca obiect antrenare răspundere, formulată de reclamantul ESTCONSULT IPURL Huşi, în calitate de lichidator judiciar al debitoarei S.C. UNATRANS S.R.L în contradictoriu cu pârâta M**** L*****, . Cu drept de recurs în 7 de zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 13.01.2022.
Hotarare 7/2022 din 13.01.2022având nevoie de timp pentru a delibera, dispune amânarea pronunţării în cauză la data de 13.01.2022.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 06.01.2022Faţă de cererea de acordare aa unui nou termen formulată de pârâtă pentru lipsă de apărare;
Incheiere de sedinta din 04.11.2021