P****** G**** S**
Debitor DebitorA****** D***** S**
Contestator CreditorC** B******* I**** I****
Lichidator adm. judiciarA****** D***** S** P*** R*********** T**** A******** I****
Contestator CreditorRespinge contestaţia formulată de către creditoarea Amirani Design S.R.L., societate în insolvenţă şi administratorul judiciar C.I. Bubulete Ioana I.P.U.R.L., împotriva măsurii administratorului judiciar. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la comunicarea prin B.P.I. În caz de formulare, cererea de apel care se va depune la Tribunalul Arad. Pronunţată astăzi, 24.06.2021, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Hotarare 455/2021 din 24.06.2021Amână pronunţarea la data de 24.06.2021,instanţa având nevoie de timp pentru deliberare.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 16.06.2021T: 16.06.2021, ora 10,00, pentru ca lichidatorul judiciar să depună contractele de vânzare-cumpărare a tuturor imobilelor pentru care s-a instituit dreptul de servitute şi să le comunice părţilor.
Incheiere de sedinta din 19.05.2021