S********* N******** D* T******** G*** N******* T******* S*
ApelantU******* A************ T********** M********* T**** M**** P*** P*****
IntimatP******* M********** T**** M****
IntimatC******* I***
IntimatC******* G******* R*****
IntimatRespinge ca nefondat apelul declarat de reclamanta S. N. T. G. N. T. S.A. (având CIF, nr. de înregistrate la registrul comerţului şi sediul) împotriva sentinţei civile nr. 3329 din data de 9 septembrie 2021, pronunţată de Judecătoria Târgu Mureş în dosarul nr. 2553/320/2019. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicarea hotărârii. Recursul se va depune la Tribunalul Mureş. Pronunţată azi, data de 4 iulie 2022, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Hotarare 504/2022 din 04.07.2022Având nevoie de timp pentru deliberare,amână pronunţarea hotărârii la data de 04 iulie 2022, hotărârea urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 23.06.2022Având nevoie de timp pentru deliberare,amână pronunţarea hotărârii la data de 23 iunie 2022, hotărârea urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 09.06.2022Având nevoie de timp pentru deliberare,amână pronunţarea hotărârii la data de 09 iunie 2022, hotărârea urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 26.05.2022Având nevoie de timp pentru deliberare,amână pronunţarea hotărârii la data de 26 mai 2022, hotărârea urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 20.05.2022În vederea legalei constituiri a completului de judecată,amână pronunţarea hotărârii la data de 20 mai 2022, hotărârea urmând să fie pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 06.05.2022Având nevoie de timp pentru deliberare, amână pronunţarea hotărârii la data de 06 mai 2022, hotărârea urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 21.04.2022Având nevoie de timp pentru deliberare,amână pronunţarea hotărârii la data de 21 aprilie 2022, hotărârea urmând să fie pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 07.04.2022În vederea legalei constituiri a completului de judecată,amână pronunţarea hotărârii la data de 07 aprilie 2022, hotărârea urmând să fie pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 24.03.2022În vederea legalei constituiri a completului de judecată,amână pronunţarea hotărârii la data de 24 martie 2022, hotărârea urmând să fie pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 10.03.2022Amână pronunţarea hotărârii la data de 10 martie 2022, hotărârea urmând să fie pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 24.02.2022