S* E*** C******** C* S**
ReclamantA****** N******** D* A*********** F******* D******* G******* D* S********** A C*************
PârâtD******* G******* R******** A F********* P****** C*** N*****
PârâtA************ J******** A F********* P****** B****
PârâtRespinge ca neîntemeiată acţiunea în contencios administrativ formulată de reclamantul S* E*** C******** C* S** în contradictoriu cu pârâţii: AGENŢIA NAŢIONALĂ DE ADMINISTRARE FISCALĂ –DIRECŢIA GENERALĂ DE SOLUŢIONARE A CONTESTAŢIILOR si ADMINISTRAŢIA JUDEŢEANĂ A FINANŢELOR PUBLICE. Respinge actiunea formulată de reclamanta S* E*** C******** C* S** împotriva pârâtei D******* G******* R******** A F********* P****** C*** N*****, ca fiind introdusă împotriva unei persoane fără calitate procesuală pasivă. Fără cheltuieli de judecată. Cu recurs în 15 zile de la comunicare la Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie, care se depune la Curtea de Apel Oradea. Pronunţată prin punerea solutiei la dispozitia părtilor prin grefă, azi 11 noiembrie 2021.
Hotarare 140/2021 din 11.11.2021Amână pronuntarea pentru data de 11 noiembrie 2021, soluţia urmând să fie pusă la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 28.10.2021Pentru a se comunica cererea de suspendare a judecăţii până la solutionarea sesizării prealabile ce face obiectul dosarului 2007/1/2021 al ÎCCJ, depusă la acest termen de către reclamantă cu părţile, cât şi pentru ca reclamanta să se pronunţe asupra exceptiei lipsei calităţii procesual pasive invocată de pârâta ANAF prin întâmpinare şi asupra excpeţiei lipsei calităţii procesual pasive a pârâtei DGRFP CLUJ invocată din oficiu de către instanţă la acest termen, amână judecare cauzei pentru data de 28 octombrie 2021, camera 61, ora 13,00.
Incheiere de sedinta din 30.09.2021