S* U**** S** P*** A*** J******* C**** I***** S***
ReclamantS**** M****
PârâtÎn temeiul art. 406 C.proc.civ., ia act de renunţarea reclamantei S.C. URBAN S.A.-in insolven?ă, prin administrator judiciar, la judecarea cererii de chemare în judecată formulate în contradictoriu cu pârâta S**** M****, având ca obiect petenţii. Cu recurs în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Fete?ti, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată astăzi, 05.04.2022, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Hotarare 263/2022 din 05.04.2022Având în vedere că din motive obiective, preşedintele completului 4 este în imposibilitate de a participa la şedinţa de judecată, aceasta fiind prezidată de judecătorul din lista de permanenţă întocmită pentru luna martie 2022 care nu a avut timp pentru studierea dosarelor întrucât a fost anunţat telefonic în seara precedentă şedinţei, precum şi pentru respectarea principiului continuităţii completului de judecată, urmează să amâne judecarea cauzei.
Incheiere de sedinta din 24.03.2022pentru legala constituire a Completului, conform Hotărârii Colegiului Nr:11/09.12.2021, s-a dispus repartizarea aleatorie a dosarului - Completului 4.
Incheiere de sedinta din 17.01.2022pentru îndeplinirea procedurii cu reclamantul.
Incheiere de sedinta din 08.11.2021