A******* R****** L* C*** A** N*** P*******
Intimat PârâtA******* R****** L* S**** B****** P****** Ş* A********
Intimat PârâtS******** D* C******************* A******* M*********
Apelant ReclamantA******* D* Ş****** A******* Ş* S****** "******** I***************
Apelant ReclamantA******* R*****
Intimat PârâtAdmite apelul declarat de apelanta – reclamantă Academia de Ştiinţe Agricole şi Silvice „Gheorghe Ionescu Şişeşti” şi apelul formulat de apelanta – reclamantă Staţiunea De Cercetare şi Dezvoltare Agricolă Mărculeşti împotriva Sentinţei civile nr.315 pronunţată în data de 17.02.2021 de Judecătoria Călăraşi în dosarul cu nr.3328/202/2020 în contradictoriu cu intimaţii – pârâţi A******* R*****, Comisia Judeţeană de Aplicare a Legilor Fondului Funciar Călăraşi , Comisia Locală de Aplicare a Legilor Fondului Funciar Perişoru şi Statul Român prin Ministerul Finanţelor Publice pe care o anulează în tot şi trimite cauza spre rejudecare Judecătoriei Călăraşi. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de recurs se va depune la Tribunalul Călăraşi – secţia civilă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 24.09.2021.
Hotarare 767/2021 din 24.09.2021Amână pronunţarea la data de 24.09.2021. Pronunţată în data de 17.09.2021, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 17.09.2021Amână pronunţarea la data de 17.09.2021. Pronunţată în data de 09.09.2021, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 09.09.2021