U******* A************ T********** M********* D****** T**** S*************** D* I******* S* T*** L*****
PetentB**** L****
IntimatConstată perimată cererea de chemare în judecată formulată de petenta U******* A************ T********** M********* D****** T**** S*************** D* I******* S* T*** L*****, având ca obiect muncă în folosul comunităţii, în contradictoriu cu intimatul B**** L****. Cu drept de a formula recurs în termen de 5 zile de la pronunţare, recurs ce se va depune la Judecătoria Drobeta Turnu Severin. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 23 mai 2022, la sediul Judecătoriei Dr.Tr.Severin.
Hotarare 2160/2022 din 23.05.2022În temeiul art.242 Cod procedură civilă, suspendă judecarea cauzei pentru neîndeplinirea obligaţiilor. Cu recurs pe toată durata suspendării.
Incheiere suspendare din 04.10.2021Amână judecarea cauzei şi acordă termen la data de 04.10.2021, pentru când dispune citarea pârâtului prin publicitate.
Incheiere de sedinta din 12.07.2021