C***** T***********
ReclamantV***** E********** S******* S**
PârâtRespinge ca tardive petitele 2,3,4 din acţiunea formulată de reclamantul COSTEA TUDOR FLAVIU, în contradictoriu cu pârâta V***** E********** S******* S** . Respinge ca lipsită de interes completarea de acţiune depusă de reclamant la data de 24.02.2022. Respinge ca neîntemeiat petitul 1 din cererea introductivă formulată de reclamantul COSTEA TUDOR FLAVIU în contradictoriu cu pârâta V***** E********** S******* S**. Obligă reclamantul la plata către pârâtă a sumei de 7686 lei , cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Tribunalul Cluj. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, conform art. 402 C. pr. civ. azi data de 23.06.2022.
Hotarare 1795/2022 din 23.06.2022Având nevoie de timp pentru a delibera, amână pronunţarea pentru data de 23.06.2022, pronuntarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei în conformitate cu dispoziţiile art. 396 alin.2 din Codul de procedură civilă.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 16.06.2022Amână judecarea cauzei în vederea studierii de către instanţă şi pârât a înscrisurilor depuse la dosar în cursul zilei de astăzi.
Incheiere de sedinta din 02.06.2022Încuviin?ează cererea de amânare a cauzei formulată de reprezentantul reclamantului
Incheiere de sedinta din 21.04.2022Amână cauza în vederea formulării de către pârâţi a unei poziţii procesuale faţă de completarea de acţiune formulată de reclamantă.
Incheiere de sedinta din 24.02.2022