V****** J************
PetentI************ D* P****** J******* B*******
IntimatS********* D* A******** R********** C*** I******** S**
IntervenientV****** M******
IntervenientRespinge plângerea contravenţională formulată de petenta V****** J************, împotriva procesului-verbal de contravenţie seria PBTX nr. 166134, încheiat la data de 29.12.2020 de intimatul I************ D* P****** J******* B*******, în contradictoriu şi cu celălalt conducător implicat, respectiv V****** M******, şi cu Societatea de Asigurare-Reasigurare CITY INSURANCE S.A., ca neîntemeiată. Cu drept de a formula apel în termen de 30 zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Botoşani. Pronunţată în data de 13.09.2021, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei.
Hotarare 2503/2021 din 13.09.2021Amână pronunţarea la data de 13.09.2021, pentru când soluţia se va pune la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 06.09.2021.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 06.09.2021Se va emite adresa către intimat cu solicitarea de transmite la dosar copie de pe înregistrarea video existentă la dosar întrucât cel transmis la dosar nu conţine nicio înregistrare
Incheiere de sedinta din 14.06.2021în vederea întregirii cadrului procesual, amâna cauza pentru a se introduce în cauză societatea de asigurare City Insurance şi celălalt conducător auto, V****** M****** în calitate de intervenienţi forţaţi. Se va emite adresă către Poliţia Locală Botoşani
Incheiere de sedinta din 10.05.2021