B*** A****** C********** A******** L***** S* T*** D****** P***
PetentI************ L**
CreditorB******** V*****
DebitorA******** D* P********** N* 8 S***** C** M***
Terţ popritAdmite cererea de validare a popririi formulată de către petentul executor judecătoresc pentru creditoare, în contradictoriu cu debitorul ?i cu terţul poprit. Validează poprirea înfiinţată de către executor judecătoresc din cadrul BEJA .., prin adresa nr. .., asupra drepturilor băneşti pe care terţul poprit le-a datorat debitorului, începând cu data comunicării adresei de înfiinţare a popririi, 21.09.2021, precum ?i asupra sumelor de bani pe care le va datora pe viitor debitorului, până la concurenţa sumei de ...reprezentând debit principal ?i accesorii datorate conform titlului executoriu reprezentat de contractul de credit nr. ..precum şi cheltuieli de executare. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare, eventuala cerere de apel se va depune la Judecătoria Vaslui. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţie prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 28.12.2021.
Hotarare 2866/2021 din 28.12.2021Amână pronunţarea în cauză la data de 28.12.2021, pentru când, soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 22.12.2021Amână pronunţarea în cauză la data de 22.12.2021, pentru când, soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 14.12.2021