I************ L**
ApelantC********* G*****
IntimatRespinge, ca nefondat, apelul. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi, 10.10.2022, la Tribunalul Specializat Argeş.
Hotarare 697/2022 din 10.10.2022Având nevoie de timp pentru deliberare, amână pronunţarea la data de 10.10.2022, pentru când stabileşte că pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 26.09.2022, la Tribunalul Specializat Argeş.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 26.09.2022Având nevoie de timp pentru deliberare, amână pronunţarea la data de 26.09.2022, pentru când stabileşte că pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 16.09.2022, la Tribunalul Specializat Argeş.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 16.09.2022Termen administrativ acordat pentru verificarea îndeplinirii obligaţiilor fixate de către instanţă.
Termen administrativ acordat pentru verificarea îndeplinirii obligaţiilor fixate de către instanţă.
TERMEN AD-TIV