F******** N******** A S*********** D** I******** A********* "*************
ReclamantC*** C*** H** R****** S**
PârâtS********* I********** C*** C*** H** R******
ReclamantS********* L**** C*** C*** H**
IntervenientC*********** S*********** D********** D** R******
IntervenientRespinge, ca neîntemeiată, excepţia lipsei de interes. Admite cererea de chemare în judecată. Obligă pârâta la demararea şi derularea negocierii colective la nivel de unitate, în vederea încheierii contractului colectiv de muncă. Respinge, ca neîntemeiate, cererile de intervenţie accesorie. Respinge, ca neîntemeiată, solicitarea pârâtei de obligare a reclamantelor la plata cheltuielilor de judecată. Cu drept de apel în termen de 10 de zile de la comunicarea hotărârii. Cererea de apel se depune la Tribunalul Bucureşti – Secţia a VIII-a Conflicte de Muncă şi Asigurări Sociale. Pronunţată astăzi, 22.12.2021, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin grefa instanţei.
Hotarare 9082/2021 din 22.12.2021Amână pronunţarea la data de 22.12.2021, când pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei. Cale de atac odată cu fondul. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi, 16.12.2021.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 16.12.2021Amânat în vederea depunerii înscrisurilor necesare soluţionării cauzei
Incheiere de sedinta din 11.11.2021Amânat în vederea depunerii înscrisurilor necesare soluţionării cauzei
Incheiere de sedinta din 14.10.2021Amânat pentru depunerea precizărilor ?i înscrisurilor necesare solu?ionării cauzei
Incheiere de sedinta din 16.09.2021Amânat pentru lipsă se apărare, imposibilitate de prezentare avocat
Incheiere de sedinta din 24.06.2021Amânat pentru a se depune precizările şi înscrisurile necesare soluţionării cauzei
Incheiere de sedinta din 27.05.2021