R** & R** S***
ReclamantI***** F*********
PârâtIa act că reclamanta RCS & RDS S.A, a renun?at la judecata cererii de chemare în judecată formulată în contradictoriu cu pârâta ICUŞCĂ FLORENTINA. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de recurs se va depune la Judecătoria Botoşani. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 04.04.2022.
Hotararecameraconsiliu192/2022 din 04.04.2022Instanţa va amâna judecarea cauzei în vederea comunicării către pârât a cererii de renunţare la judecată.
Incheiere de sedinta din 07.03.2022Instanţa constată că procedura de citare este nelegal îndeplinită cu pârâta, astfel încât dispune amânarea judecării cauzei şi repetarea procedurii de citare a acesteia, cu aten?ionarea factorului poştal de a proceda la îndeplinirea procedurii de citare conform dispozi?iilor legale, având în vedere că nici la termenul anterior nu s-a întors la dosar dovada de înmânare.
Incheiere de sedinta din 10.01.2022Dispune citarea pârâtei cu solicitarea de a se prezenta personal la interogatoriu, la următorul termen de judecată, sub sanc?iunea prevăzută de art. 386 cod procedură civilă.
Incheiere de sedinta din 18.10.2021