Y* B***
ReclamantA************ J******** A F********* P****** M****
PârâtD******* G******* R******** A F********* P****** B*****
PârâtRespinge cererea pârâtei de rând 1 de introducere în cauză în calitate de pârât a M F. Respinge ca nefondate excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a pârâtului D G R F P B şi excepţia inadmsibilităţii. Respinge ca neîntemeiată cererea de chemare în judecată formulată şi precizată de reclamantul Y* B*** (cu datele de identificare) în contradictoriu cu pârâţii A J F P M (cu sediul) şi D G R F P B (cu sediul şi sediu procesual ales la pârâta de rând 1). Cu recurs în 15 zile de la comunicare, care se depune la Tribunalul Mureş. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de grefa instanţei, azi 19.04.2022.
Hotarare 257/2022 din 19.04.2022Amână pronunţarea în cauză pentru data de 19 aprilie 2022. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 15.04.2022amână cauza în vederea comunicării către pârât a completării de acţiune şi a celorlalte înscrisuri anexate.
Incheiere de sedinta din 25.03.2022