K***** I***** I********** R* S***
ReclamantS*** R****** S**** S*****
PârâtAdmite în parte cererea de valoare redusă formulată de reclamanta , cu sediul în în contradictoriu cu pârâta , , cu domiciliul în . Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 394,90 lei reprezentând contravaloare servicii de telecomunicaţii. Obligă pârâta să plătească reclamantei dobânda legală aferentă debitului principal în sumă de 394,90 lei de la data scaden?ei fiecărei facturi ce cuprinde debitul principal până la achitarea integrală a acestuia. Respinge în rest, ca neîntemeiată, cererea reclamantei Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 50 de lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Executorie de drept. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Zalău. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 17.11.2022.
Hotararecameraconsiliu1974/2022 din 17.11.2022Amana pronuntarea la data de 17.11.2022. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în sedinţa publică din 02.11.2022.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 02.11.2022Amana pronuntarea la data de 02.11.2022. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în sedinţa publică din 18.10.2022.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 18.10.2022