C******** M****
ReclamantP******** J******** A*****
PârâtRespinge cererea de sesizare a CJUE. Respinge cererea de suspendare a cauzei formulată în temeiul art 412 alin 1 pct 7 c.pr.civ. În temeiul art 413 alin 1 pct 1 c.pr.civ dispune suspendarea prezentei cauze până la solutionarea definitivă a cauzei C-40/21 a CJUE. Cu recurs pe toată durata suspendării. Pronunţată azi, 10.11.2022, prin punerea solutiei la dispozitia părtilor prin grefa instantei.
Incheiere suspendare din 10.11.2022Admite cererea de amânare a cauzei formulată de pârât prin reprezentant. Pune în vedere pârâtului prin reprezentant să formuleze şi să depună la dosar întâmpinare, cu 10 zile înaintea termenul de judecată, în ceea ce priveşte cererea completatoare, precum şi un punct de vedere cu privire la cerere de efectuare a unei trimiteri preliminare de către Curtea de Justiţie a Uniunii Europene. Amână judecarea cauzei la 10.11.2022. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 29 Septembrie 2022, la Tribunalul Argeş – Secţia Civilă, complet specializat Contencios Administrativ şi Fiscal.
Incheiere de sedinta din 29.09.2022Admite cererea de amânare a cauzei formulată de apărătorul reclamantei. Amână judecarea cauzei la 29.09.2022. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 07 Iulie 2022, la Tribunalul Argeş – Secţia Civilă, complet specializat Contencios Administrativ şi Fiscal.
Incheiere de sedinta din 07.07.2022