A******** D* D********* I************** Z*** O******* - S******* - S*************** T********* K******** F********** T********
PetentSe acordă la cererea petentei un nou termen pentru a depune la dosar dovada disponibilităţii denumirii.
Incheiere de sedinta din 26.01.2023Se acordă la cererea petentei un nou termen pentru a depune la dosar dovada disponibilităţii denumirii.
Incheiere de sedinta din 12.01.2023Se acordă la cererea petentei un nou termen pentru a depune la dosar dovada disponibilităţii denumirii.
Incheiere de sedinta din 19.12.2022Se acordă la cererea petentei un nou termen pentru a depune la dosar dovada disponibilităţii denumirii.
Incheiere de sedinta din 08.12.2022Se emite o adresă către împuternicitul asociaţiei prin care se solicită să verifice concordanţa între denumirea asociaţiei şi dovada disponibilităţii denumirii.
Incheiere de sedinta