N** Ş*****
ContestatorN** C******
ContestatorB**** T*********** S*
Intimat1. Amână pronunţarea la data de 07.02.2023, soluţia urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. 2. Cu drept de apel odată cu fondul. 3. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 25.01.2023.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 25.01.20231. Amână pronunţarea la data de 25.01.2023, soluţia urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. 2. Cu drept de apel odată cu fondul. 3. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţai părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 18.01.2023.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 18.01.2023se înainteaza cauza la completul cu număr imediat următor pentru soluţionarea declaraţiei de abţinere formulata de preşedintele completului de judecata
Incheiere de sedinta din 16.11.2022se acordă termen în vederea administrarii probatoriului. Se citeaza contestatorii cu menţiunea de a achita taxa de timbru de 1000 lei cu menţiunea că au posibilitatea de a formula cerere de reexaminare taxa de timbru în termen de 3 zile sau ajutor public judiciar. se emit adresa catre intimata
Incheiere de sedinta din 28.09.2022