E****** D**** C*** S**
ContestatorM********* F********* P****** - A****** N******** D* A*********** F****** - D******* G******* R******** A F********* P****** C****** - A************ J******** A F********* P****** M********
IntimatAdmite excepţia tardivităţii formulării contestaţiei la executare cu privire la motivele care vizează executarea silită însăşi. Respinge contestaţia la executare cu privire la motivele care vizează executarea silită însăşi formulată de contestatoarea SC Equinox Dance Club SRL în contradictoriu cu intimata Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi, ca tardivă. Respinge ca neîntemeiată contestaţia la executare îndreptată împotriva adresei de înştiinţare privind înfiinţarea popririi nr. 23119/16.05.2022 emisă în dosarul de executare nr. 7237/16995246. Respinge capătul de cerere privind suspendarea executării silite, ca rămas fără obiect. Respinge cererea contestatoarei privind obligarea intimatei la plata cheltuielilor de judecată, ca neîntemeiată. Ia act că intimata Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi nu a solicitat cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Drobeta Turnu Severin. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, astăzi, 29.09.2022.
Incheiere finala dezinvestire 4112/2022 din 29.09.2022Amână pronunţarea la data de 29.09.2022.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 15.09.2022Amână pronunţarea la data de 15.09.2022, când soluţia se va pune la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 02.09.2022, la sediul Judecătoriei Drobeta-Turnu Severin.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 02.09.2022Amână judecarea cauzei pentru continuitatea completului de judecată şi acordă termen la data de 02.09.2022, sala 6, ora 08.30, pentru când părţile au termen în cunoştinţă.
Incheiere de sedinta din 22.07.2022