D******* G******* R******** A F********* P****** P******** R*********** P*** A************ J******** A F********* P****** A****
PetentO****** R********** C********* D* P* L**** T********* A****
IntimatG***** D***** S**
IntimatG***** D***** S** - P*** L********* C*** D* I********* K** I****
IntimatRespinge plângerea împotriva rezoluţiei nr. 4891/23.03.2022 dispusă de ORC de pe lângă Tribunalul Argeş în dosarul nr.30667/22.03.2022, formulată de petenta DGRFP PLOIEŞTI - ADMINISTRAŢIA JUDEŢEANĂ A FINANŢELOR PUBLICE ARGEŞ, cu sediul în Piteşti, b-dul Republicii, nr. 118, jud. Argeş. Executorie. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare, cererea de apel urmând a se depune la Tribunalul Specializat Argeş. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi, 07.07.2022, la Tribunalul Specializat Argeş.
Hotararecameraconsiliu71/2022 din 07.07.2022Având nevoie de timp pentru deliberare, amână pronunţarea cauzei la data de 07.07.2022, pentru când stabileşte că pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 23.06.2022, la Tribunalul Specializat Argeş.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 23.06.2022