I************ L*** C* S***** I* T** H*** T*** S************ S** G***** S** 1*** P*** R*********** C*********** G****** F******** Ş* A******** S********
ReclamantV***** C***** I****
PârâtAdmite în parte cerere de valoare redusă formulată de reclamanta, în contradictoriu cu pârâtul. Obligă pârâtul la plata către reclamantă a sumei de 172,53 lei, cu titlu de debit principal (contravaloare facturi neachitate). Respinge în rest cererea de valoare redusă, ca neîntemeiată. Obligă pârâtul să plătească reclamantei suma de 50 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată. Executorie de drept. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Bacău. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei astăzi, 23.06.2022.
Hotararecameraconsiliu3472/2022 din 23.06.2022Amână pronunţarea la data de 23.06.2022, pronunţarea urmând a se face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei. Pronunţată astăzi, 09.06.2022, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 09.06.2022Amână pronunţarea la data de 09.06.2022, pronunţarea urmând a se face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei. Pronunţată astăzi, 27.05.2022, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 27.05.2022