S***** G***
ReclamantS* B*** S*
PârâtB*** I**
ReclamantS* B*** S*
PârâtG****** A****
ReclamantDispune repartizarea aleatorie.
Admite cererea.
Admite în parte actiunea pentru G****** A****, Moraru Nicolae, Neagu Cosma şi B*** I**.Respinge cererile reclamantilor S***** G*** , Stan Gheorghe, Sandu Vintilă si Căruţasu Gheorghe ca neîntemeiată.
AMÂNĂ PRONUNŢAREA LA DATA DE 12.05.2010
Amânat pentru ca părţile să ia cunoştinţă de conţinutul suplimentului la raportul de expertiză.
Se amână la data de 26.04.2010 ptr. ca expertul să aibă în vedere şi aceste înscrisuri depuse de către pârâtă la efectuarea obiectiunilor la raportul de expertiză
Se amână la data de 12.04.2010 ptr. ca părtile să ia cunoştinţă de răspunsul la obiect. formulate de expert.
Se amână la data de 22.03.2010 ptr. ca expertul să răspundă la obiectiunile formulate verbal de reclamantul B*** I**
Amana judecata cauzei la 22.02.2010 pentru a se reveni cu adresă către expert pentru a raspunde la obiecţiunile formulate.
Se amână la data de 08.02.2010 Se vor comunica obiectiunile la raportul de expertiză formulate de pârâtă -expertului
amânat la 11.01.2010 pentru a se lua cunostinta de raport expertiza
Amana cauza in vederea refaceruii raportului de expertiza de catre expert tehnic Negraru Anghel.
Se amână la data de 09.11.2009 ptr. a fi comunicat raportul de expertiză părţilor
pentru ca expertul sa efectueze lucraeea dispusă prin tragerea la sorti
Se amână la data de 14.09.2009 ptr. cînd se va emite adresă către BLET să înainteze lista cu experti
Se amână la data de 22.06.2009 ptr. ca pârâta să formuleze întîmpinare