P******* C****** B*****
PetentO** T**** N****** S**
DebitorAdmite cererea formulată de petenta P******* C****** B*****, împotriva debitoarei OVA TOTAL NEW – TOP SRL, prin lichidator judiciar FAUR CONSULTING IPURL. Constată că petenta creditoare P******* C****** B***** este de drept repusă în termenul de înregistrare a cererii de admitere a creanţelor asupra debitorului. Dispune lichidatorului judiciar analizarea cererii de creanţă formulată de creditoare conform art. 106 şi urm. din Legea insolvenţei. Executorie. Cu drept de apel în 7 zile de la comunicare, cererea de apel urmând a se depune la Tribunalul Specializat Argeş. Pronunţată în conformitate cu dispoziţiile art.396 alin.(2) din Codul de procedură civilă, astăzi, 18.03.2020 .
Hotarare 177/2020 din 18.03.2020Având nevoie de timp pentru deliberare, amână pronunţarea cauzei la data de 18.03.2020, pentru când stabileşte că pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată în conformitate cu dispoziţiile art.396 alin.(2) din Codul de procedură civilă, astăzi, 05.03.2020.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 05.03.2020Având în vedere Hotărârea Adunării Generale din data de 22.01.2020 a Judecătorilor din cadrul Tribunalului Specializat Argeş, potrivit căreia se suspendă activitatea de judecată, cu excepţia cauzelor urgente, dispune amânarea judecării cauzei la 05 03 2020.
Incheiere de sedinta din 23.01.2020